Dobry mecz w Podłężu

Nasza drużyna pokonuje Piłkarza Podłęże 5-2 . Dobra gra naszej drużyny pomogła odnieść już 5 zwycięstwo i pewnie dążymy do AWANSU !! Strzelcy: Pasek Robert Mocherek Paweł Samobój Marcin Kozłowski Dominik Adamczyk Kartki: żółte - Pasek Robert

Trening

15.10.2015r czwartek 17:45 trening przeniesiony na czwartek !!  Kto nie da rady to dawać znać trenerowi.

Mecz z Winiarami

Nadwiślanka Nowe Brzesko - Sparta Winiary 4-1 Strzelcy: Dominik Adamczyk 2x Robert Pasek Marcin Kozłowski Kartki:

Dokumenty !!!

Nie zapomnieć podbić legitymacji itd. Mogą sprawdzać gdyż Winiary są do tego zdolni !

Mecz z Winiarami !

Już w sobotę nasza drużyna rozegra swój 5 mecz a przeciwnikiem będzie Sparta Winiary mecz ma się odbyć o godzinie 15:00 zbiórka 14:00 walczymy o awans więc strata punktów nie jest możliwa .

Wiadomości (utwórz nową)